„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy” zaśpiewali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2025/2026.
Za nimi kolejny rok pełen nauki, wyzwań, sukcesów i wspólnych doświadczeń.
Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego uczniowie odebrali świadectwa, promocje do kolejnych klas oraz liczne wyróżnienia i nagrody za osiągnięcia w nauce i działalności na rzecz szkoły i gminy.
W imieniu Wójta Gminy Kolno wyróżnienia dla najlepszych uczniów wręczył Przewodniczący Rady Gminy, gratulując im osiągniętych wyników oraz życząc dalszych sukcesów.
Absolwentom 8 klasy życzymy odwagi w realizowaniu marzeń, powodzenia w nowych szkołach oraz wielu sukcesów na dalszej drodze edukacji.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy ukończenia roku szkolnego i życzymy słonecznych, radosnych oraz przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Niech będzie to czas odpoczynku, niezapomnianych przygód i nabierania sił przed kolejnymi wyzwaniami, które przyniesie nowy rok szkolny.
A tymczasem… WAKACJE!












