25 czerwca 2026 r. był wyjątkowym dniem dla siedmiu par z terenu Gminy Kolno, które świętowały jubileusz 50-lecia wspólnego pożycia małżeńskiego.
Podczas uroczystości "Złotych Godów" Jubilaci zostali uhonorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dekoracji dokonał Wójt Gminy Kolno Pan Mariusz Wrona, który złożył małżonkom serdeczne gratulacje oraz życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i wielu kolejnych wspólnych lat wypełnionych spokojem, radością oraz rodzinnym ciepłem.
Jubileuszowy tort stał się symbolicznym zwieńczeniem tego pięknego święta.
Drodzy Jubilaci,
Dołączając się do życzeń Pana Wójta, z okazji tak wspaniałego jubileuszu, składamy Państwu najserdeczniejsze gratulacje oraz wyrazy uznania za piękny przykład miłości, wierności i małżeńskiej wytrwałości. Niech kolejne lata będą dla Państwa czasem pełnym zdrowia, spokoju, wzajemnej bliskości i wielu powodów do radości.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnie przeżytych, szczęśliwych lat!












