Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /home/kolno/domains/kolno-gmina.pl/public_html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Gdzie można spędzić piątkowe popołudnie? Młodzież gimnazjalna Zespołu Szkół w Kolnie spędziła je na wernisażu. 1 kwietnia 2016 roku o godzinie 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bisztynku odbył się wernisaż wystawy malarstwa Ewy Plichty-Lubinieckiej. Wzięliśmy w nim udział. Obrazy artystki przyciągały wzrok paletą barw, użytych bardzo odważnie.
Po wystawie udaliśmy się na spacer ulicami Bisztynka. Obejrzeliśmy słynny pomnik przyrody jakim jest Diabelski Kamień oraz poznaliśmy jego legendę.

we1

we2