O G Ł O S Z E N I E

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kolnie informuje, iż wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2022/2023 można składać od dnia 01 września 2022r. do dnia 15 września 2022r.

Do wniosku o przyznanie stypendium należy dołączyć:

1. zaświadczenie o wysokości dochodów uzyskanych w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku,
  2. zaświadczenia lub oświadczenia dokumentujące wysokość innych dochodów uzyskanych w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku,
  3. zaświadczenie o wielkości gospodarstwa rolnego z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku,
  4. zaświadczenie z Powiatowego Urzędu Pracy potwierdzające, że jest się osobą bezrobotną.

Dodatkowe informacje oraz druki wniosków można uzyskać w GOPS w Kolnie w godz. 7:30 – 15:30     /tel. 89 716 32 93/.

Kierownik GOPS w Kolnie