Zarząd Oddziału Gminnego w Kolnie Związku OSP RP 1 lipca 2022 r. wybrał na funkcję Komendanta Gminnego ZOSP RP w Kolnie dh Krzysztofa Dalkowskiego. Dh Krzysztof to dotychczasowy strażak w Ochotniczej Straży Pożarnej w Kolnie. Zgodnie z przepisami będzie m.in. pełnił funkcję dowódcy jednostek operacyjno – technicznych OSP na terenie naszej gminy oraz koordynował przygotowanie tych jednostek do działań ratowniczych.

Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy z władzami Urzędu Gminy w Kolnie.

Serdeczne podziękowania za pełnienie wieloletniej funkcji Komendanta Gminnego ZOSP RP w Kolnie oraz licznie podejmowanych przedsięwzięć i inicjatyw służących rozwojowi Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Kolno składamy dh Tomaszowi Jarmużewskiemu z życzeniami wszelkiej pomyślności, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

bukiet czerwonych roz