sl

— O godz. 16:30 w kościele poewangelickim obecnie Galeria Miejska w Bisztynku odbędzie się projekcja filmu Agnieszki Holland pt. "W ciemności"
Dramat "W ciemności" był nominowany w 2012 r. do nagrody Oscara, w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

— Po projekcji filmu, ok. godz. 19 odbędzie się spotkanie autorskie z reżyserką

Na spotkaniu bedzie również obecny Paweł Kincel , jeden
z operatorów " W ciemności".

Wstęp na projekcję filmu i spotkanie autorskie będzie wolny. — Ponieważ mamy jednak ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzanie swojej obecności w ośrodku kultury w Bisztynku telefonicznie lub mailem .
897188076 , kontak@okialbisztynek.pl

To jednak nie wszystko, co przygotowano na ten wieczór.

— Po spotkaniu z Agnieszką Holland przygotowaliśmy specjalnie dla niej i fanów video art, prezentację multimedialną autorstwa VJ DIABLOS, czyli Jarosława Bałabańskiego. Odbędzie się ona na zewnątrz budynku. Warto zobaczyć ten multimedialny pokaz. Czegoś takiego w Bisztynku jeszcze nie było. To połączenie muzyki z obrazami, które tworzone są w czasie rzeczywistym z przygotowanych wcześniej urywków, które same w sobie nie stanowią całości. Jarosław Bałabański to europejskiego formatu artysta wizualny (VJ-ej), który swe pokazy organizował w wielu miastach kontynentu i zdobywca wielu nagród w tej dziedzinie sztuki .
Zapraszamy serdecznie !
Dyrektor Ośrodka kultury w Bisztynku Wioletta Jaskólska