Akt podpisania umowy miedzy Wójtem Gminy Kolno Henrykiem Dudą a Wykonawcą - Panem Andrzejem Sulińskim, uświetnili swoją obecnością Prezes OSP Lutry - Pan Tomasz Milewicz i Naczelnik OSP Lutry - Pan Paweł Gach oraz Sołtys Lutr - Pani Małgorzata Leszczyńska. Już wkrótce obserwować będziemy budowę wolnostojącego budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Lutrach, o pow. użytkowej 106,47 m2 . W obiekcie zaprojektowano pomieszczenie garażu, zaplecze socjalne, węzeł higieniczno-sanitarny, szatnię, kotłownię oraz pomieszczenie gospodarcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane pn. Budowa remizy strażackiej w Lutrach, wygrała oferta złożona na kwotę 339.682,22 zł przez :

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Andrzej Suliński,

ul. Zientary-Malewskiej 2A,