W dniu 06 maja 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Kolnie odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego 5 par małżeńskich.

Jubilaci obchodzący Złote Gody tj. 50 lecie pożycia małżeńskiego
1) Państwo Józef i Jadwiga Czarneta
2) Państwo Bronisław i Janina Narkiewicz
3) Państwo Jerzy i Benedykta Pyrzak
4) Państwo Aleksander i Sabina Zambrowscy
5) Państwo Aleksander i Anna Dziamara

Zaproszone pary wraz z rodzinami przywitała Justyna Brzoskowska – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Kolnie.
Dla par obchodzących Złote Gody tj. 50 lecie pożycia małżeńskiego odznaczeni zostali medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.
Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Kolno Henryk Duda. Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty, pamiątkowe upominki, życzenia oraz tradycyjna lampka szampana.
Po części oficjalnej Dostojni Jubilaci zostali zaproszeni przez Wójta na wspólny poczęstunek oraz miłą chwilę wspomnień.
Wszystkim parom życzymy dalszych wspólnych lat w zdrowiu, miłości i spokoju.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie internetowej pod adresem::