slider

 

Kochani! 31 marca 2017 tańczymy tylko w Kolnie !!! Zjednoczmy nasze ZUMBOWE serducha i pokażmy naszym Gościom Specjalnym, jak bawi się POLSKA! Polska jest CHUGETHER in ZUMBA®♥ Czas by stała się jeszcze bardziej CHUGETHER;) Tego dnia scena zapłonie z miłości i pasji... Tego dnia parkiet w Kolnie będzie mokry jak nigdy przedtem;) Pozwól sobie na chwilę szaleństwa i dołącz do NAS tego dnia! Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie (warmińsko-mazurskie) oraz Kasia&Karol CHUGETHER mają zaszczy zaprosić WAS WSZYSTKICH na niezwykły EVENT ZUMBA® Fitness. Pierwszy raz w Polsce na scenie pojawią się ONI: Loretta Bates ZES USA (niezwykła osobowość od wielu lat związana z założycielem ZUMBA® Fitness - BETO PEREZEM, częsty choreograf ZIN Volumes), Heidy Torres i Armando Salcedo ZES KOLUMBIA (modele, wokaliści, wykształceni tancerze, twórcy takich przebojów dla ZUMBA® Fitness jak: Pega Pega, Mi Gente, Jumping, My Check, Pal Piso, One Way, Mueve la Cadera, El Amor El Amor, Tonto No – również są częstymi mentorami ZIN Volumes). Dla miłośników ZUMBA® Fitness nie trzeba przedstawiać tych postaci. Oprócz nich nie mogło zabraknąć naszego jedynego szkoleniowca ZES - Izabeli Kin-Jandy! To już chyba wiecie, że będzie się działo. Będziemy tańczyć, śpiewać i Bóg wie jeszcze, co jeszcze;) Tylko do wtorku obowiązuje cena promocyjna – 70 zł także spieszcie się powoli:)

Więcej na stronie internetowej:

https://www.facebook.com/events/1855466631365929/